Meedialeht
Vali raport X

STEELMAN FIBERGLASS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

810 külastajat

8 jälgijat

STEELMAN FIBERGLASS OÜ: Sünnilugu

Tallinna linna kandis toimetav ettevõte, STEELMAN FIBERGLASS OÜ sündis 8 aastat tagasi, veel masu ajal ja pikalt mõtlemata alustati äritegevusega mis kestab tänaseni.

Kui keskmiselt elab Eesti ettevõte kuni 6 aastat, siis STEELMAN FIBERGLASS OÜ on selle vanuse juba ületanud! Kahanev käive annab aga alust küsida, kuhu poole ettevõte liigub?

Selle firma panid püsti U. S. (04.01.1966) ja M. A. (08.01.1980). STEELMAN FIBERGLASS OÜ juhtimist jagasid ja juhatuse liikmeteks asusid tol hetkel kaunis keskeas 46 aastane, U. S. (s. 04.01.1966); parimas nooruses 32 aastane, M. A. (s. 08.01.1980).. Enne STEELMAN FIBERGLASS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet FLAGPOLE OÜ. STEELMAN FIBERGLASS OÜ eesotsas on juht tänase päevani. M. oli värske veri, sest alustas selle ettevõttega alla aastase kogemuse pinnalt. Enne STEELMAN FIBERGLASS OÜ rooli keerama asumist juhtis ta nimelt ettevõtet FIBERGLASS OÜ. STEELMAN FIBERGLASS OÜ eesotsas on juht tänase päevani.

STEELMAN FIBERGLASS OÜ kõrval on täna veel alles ja tegutsevad "Muude plasttoodete tootmine" turul 79 ettevõtet. Valdkonna turu maht kokku on täna 66.3 miljonit eurot, millest STEELMAN FIBERGLASS OÜ osa on kahanenud alla 0.6%.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..