Meedialeht
Vali raport X

CAERUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

51 külastajat

0 jälgijat

CAERUS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, CAERUS OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab D. L..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 870 tk ehk 19.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mere-lastiveo organiseerimine, laevade agenteerimine" riiulisse vorbitud 64 ettevõtet (29.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis CAERUS OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti D. L. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 39-aastane mees, D. L. (s. 14.12.1980). D. L. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 3 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne CAERUS OÜ etteotsa asumist oli ta TALLINN, PUHANGU TN 24 KÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. CAERUS OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige D. L. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 35 715 126 ja omanikele kasumit 9 850 237 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..