Meedialeht
Vali raport X

SASSI ENERGIA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

111 külastajat

1 jälgija

SASSI ENERGIA OÜ: Tudulugu

Saaremaa kandi aadressiga ettevõte, SASSI ENERGIA OÜ registreeriti 9 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Enda kinnisvara ost ja müük" riiulisse vorbitud 1 035 ettevõtet (36.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SASSI ENERGIA OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti M. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 50-aastane mees, M. P. (s. 10.08.1970). M. P. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 11 ettevõtte juhtimisest saadud 13 aastase ärikogemuse. Enne SASSI ENERGIA OÜ etteotsa asumist oli ta CENTOR OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. SASSI ENERGIA OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. P. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 7, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..