Meedialeht
Vali raport X

FARPO INVEST FIM UÜ

Meedialeht ja uudisvoog

147 külastajat

0 jälgijat

FARPO INVEST FIM UÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, FARPO INVEST FIM UÜ registreeriti 9 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 535 tk ehk 32.4% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ajutise tööjõu rent" riiulisse vorbitud 389 ettevõtet (33.2% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis FARPO INVEST FIM UÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti A. V. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 54-aastane mees, A. V. (s. 10.04.1966). A. V. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 1 ettevõtte juhtimisest saadud 5 aastase ärikogemuse. Enne FARPO INVEST FIM UÜ etteotsa asumist oli ta E-APARTMENTS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. FARPO INVEST FIM UÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. V. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..