Meedialeht
Vali raport X

ZAUR AUTO OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

344 külastajat

272 jälgijat

ZAUR AUTO OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ZAUR AUTO OÜ registreeriti 23 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab V. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 870 tk ehk 19.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Veoste ekspedeerimine" riiulisse vorbitud 325 ettevõtet (24.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ZAUR AUTO OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti V. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 67-aastane mees, V. K. (s. 19.08.1953). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. ZAUR AUTO OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige V. K. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 3 620 787) ja kasumit oma omanikele - 129 982 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..