Meedialeht
Vali raport X

TOTU SYSTEMS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

68 külastajat

0 jälgijat

TOTU SYSTEMS OÜ: Tudulugu

Jõgeva kandi aadressiga ettevõte, TOTU SYSTEMS OÜ registreeriti 14 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab Ü. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 7 223 tk ehk 34.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus" riiulisse vorbitud 241 ettevõtet (26.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TOTU SYSTEMS OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti Ü. R. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 46-aastane mees, Ü. R. (s. 15.10.1973). Ü. R. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 8 aastase ärikogemuse. Enne TOTU SYSTEMS OÜ etteotsa asumist oli ta ÜLIS RIISALU FIE eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. TOTU SYSTEMS OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige Ü. R. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 45 520) ja kasumit oma omanikele 6 885 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..