Meedialeht
Vali raport X

SSF INVEST OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

244 külastajat

0 jälgijat

SSF INVEST OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, SSF INVEST OÜ registreeriti 18 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse" riiulisse vorbitud 1 402 ettevõtet (68.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SSF INVEST OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti K. N. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 54-aastane mees, K. N. (s. 10.05.1966). K. N. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 6 ettevõtte juhtimisest saadud 5 aastase ärikogemuse. Enne SSF INVEST OÜ etteotsa asumist oli ta SAMPO PANK AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. SSF INVEST OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..