Meedialeht
Vali raport X

MUSSOON OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

313 külastajat

16 jälgijat

MUSSOON OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, MUSSOON OÜ registreeriti 9 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. M..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Valdusfirmade tegevus" riiulisse vorbitud 1 625 ettevõtet (65.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MUSSOON OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti T. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 45-aastane mees, T. K. (s. 17.07.1975). T. K. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 11 ettevõtte juhtimisest saadud 10 aastase ärikogemuse. Enne MUSSOON OÜ etteotsa asumist oli ta HSD CONCEPT OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. MUSSOON OÜ juures on aja jooksul olnud 4 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige T. K. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 8, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 82 479) ja kasumit oma omanikele 41 132 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..