Meedialeht
Vali raport X

FUENTE HOLDING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

163 külastajat

257 jälgijat

FUENTE HOLDING OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, FUENTE HOLDING OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. E..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis FUENTE HOLDING OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 58-aastane mees, A. K. (s. 31.01.1962). A. K. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 954 ettevõtte juhtimisest saadud 11 aastase ärikogemuse. Enne FUENTE HOLDING OÜ etteotsa asumist oli ta ELEKTROONILISTE MAKSESÜSTEEMIDE OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. FUENTE HOLDING OÜ juures on aja jooksul olnud 6 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. K. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 166 384) ja kasumit oma omanikele 1 500 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..