Meedialeht
Vali raport X

CEMTY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

648 külastajat

6 jälgijat

CEMTY OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, CEMTY OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis.

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 7 223 tk ehk 34.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Andmetöötlus, veebihosting jms tegevused" riiulisse vorbitud 395 ettevõtet (37.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis CEMTY OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti R. H. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 31-aastane mees, R. H. (s. 17.05.1989). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. CEMTY OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Info ja side

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..