Meedialeht
Vali raport X

KARLENGS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

440 külastajat

15 jälgijat

KARLENGS OÜ: Tudulugu

Järva kandi aadressiga ettevõte, KARLENGS OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab E. F..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 661 tk ehk 12.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Teravilja- (v.a riis) ja kaunviljakasvatus; õlitaimeseemnete kasvatus" riiulisse vorbitud 123 ettevõtet (5.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis KARLENGS OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti E. F. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 36-aastane mees, E. F. (s. 18.06.1984). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. KARLENGS OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige E. F. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 2 443 596) ja kasumit oma omanikele 83 603 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..