Meedialeht
Vali raport X

FARPO INVEST GRUPP UÜ

Meedialeht ja uudisvoog

818 külastajat

0 jälgijat

FARPO INVEST GRUPP UÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, FARPO INVEST GRUPP UÜ registreeriti 9 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab S. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 4 267 tk ehk 17.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu teenindus" riiulisse vorbitud 973 ettevõtet (31.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis FARPO INVEST GRUPP UÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti S. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 34-aastane mees, S. S. (s. 10.04.1986). S. S. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 4 aastase ärikogemuse. Enne FARPO INVEST GRUPP UÜ etteotsa asumist oli ta TRIOHALJASTUS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. FARPO INVEST GRUPP UÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..