Meedialeht
Vali raport X

TARTU ÜLIKOOLI REKTORITE SA

Meedialeht ja uudisvoog

44 külastajat

3 jälgijat

TARTU ÜLIKOOLI REKTORITE SA: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, TARTU ÜLIKOOLI REKTORITE SA registreeriti 17 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. A..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 1 378 tk ehk 16.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ülikoolide tegevus" riiulisse vorbitud 6 ettevõtet (16.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TARTU ÜLIKOOLI REKTORITE SA on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti J. A. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 66-aastane mees, J. A. (s. 11.01.1954). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. TARTU ÜLIKOOLI REKTORITE SA juures on aja jooksul olnud 5 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige J. A. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 9 929) ja kasumit oma omanikele 25 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haridus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..