Meedialeht
Vali raport X

PEIPSIVEERE KÄSITÖÖÜHISTU LUKARUKA TÜH

Meedialeht ja uudisvoog

96 külastajat

5 jälgijat

PEIPSIVEERE KÄSITÖÖÜHISTU LUKARUKA TÜH: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, PEIPSIVEERE KÄSITÖÖÜHISTU LUKARUKA TÜH registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab E. M..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu mujal liigitamata tootmine" riiulisse vorbitud 118 ettevõtet (26.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PEIPSIVEERE KÄSITÖÖÜHISTU LUKARUKA TÜH on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti G. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 68-aastane naine, E. M. (s. 13.12.1951). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. PEIPSIVEERE KÄSITÖÖÜHISTU LUKARUKA TÜH juures on aja jooksul olnud 5 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja E. M. ei saa äriedu ette näidata, sest ei oma juhatuse liikmena seoseid ühegi teise ettevõttega.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..