Meedialeht
Vali raport X

ESTONIAN WILDLIFE TOURS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

287 külastajat

1 jälgija

ESTONIAN WILDLIFE TOURS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ESTONIAN WILDLIFE TOURS OÜ registreeriti 8 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 535 tk ehk 32.4% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Reisikorraldajate tegevus" riiulisse vorbitud 88 ettevõtet (31.3% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ESTONIAN WILDLIFE TOURS OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti V. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 36-aastane mees, A. V. (s. 28.12.1983). A. V. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 3 aastase ärikogemuse. Enne ESTONIAN WILDLIFE TOURS OÜ etteotsa asumist oli ta 22 CM OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. ESTONIAN WILDLIFE TOURS OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. V. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 2 258 688) ja kasumit oma omanikele 159 806 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..