Meedialeht
Vali raport X

ESTBAN NORDIC ANGELS I OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

167 külastajat

0 jälgijat

ESTBAN NORDIC ANGELS I OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ESTBAN NORDIC ANGELS I OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab H. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Valdusfirmade tegevus" riiulisse vorbitud 1 625 ettevõtet (65.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ESTBAN NORDIC ANGELS I OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 48-aastane naine, H. K. (s. 15.10.1971). H. K. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 15 ettevõtte juhtimisest saadud 14 aastase ärikogemuse. Enne ESTBAN NORDIC ANGELS I OÜ etteotsa asumist oli ta ABVENTURE OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. ESTBAN NORDIC ANGELS I OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige H. K. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 12, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..