Meedialeht
Vali raport X

KAIAVERE KALURIKOLHOOS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

71 külastajat

0 jälgijat

KAIAVERE KALURIKOLHOOS OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, KAIAVERE KALURIKOLHOOS OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab P. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 661 tk ehk 12.8% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mageveekalapüük" riiulisse vorbitud 20 ettevõtet (6.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis KAIAVERE KALURIKOLHOOS OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti P. R. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 40-aastane mees, P. R. (s. 28.08.1980). P. R. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 17 aastase ärikogemuse. Enne KAIAVERE KALURIKOLHOOS OÜ etteotsa asumist oli ta ALEBO MANZETU OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. KAIAVERE KALURIKOLHOOS OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige P. R. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Põllumajandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..