Meedialeht
Vali raport X

RL HOLDING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

32 külastajat

2 jälgijat

RL HOLDING OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, RL HOLDING OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. O..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 009 tk ehk 16.1% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused" riiulisse vorbitud 555 ettevõtet (21.3% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis RL HOLDING OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti P. S. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 49-aastane naine, P. S. (s. 18.09.1970). P. S. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 2 ettevõtte juhtimisest saadud 19 aastase ärikogemuse. Enne RL HOLDING OÜ etteotsa asumist oli ta AMPLUS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. RL HOLDING OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige P. S. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..