Meedialeht
Vali raport X

SAFECARE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

837 külastajat

2 jälgijat

SAFECARE OÜ: Tudulugu

Võru kandi aadressiga ettevõte, SAFECARE OÜ registreeriti 9 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. U..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 143 tk ehk 17.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Veekogumine, -töötlus ja -varustus" riiulisse vorbitud 1 ettevõtet (100.0% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SAFECARE OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti S. H. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 31-aastane mees, S. H. (s. 26.08.1989). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. SAFECARE OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Vesi ja jäätmed

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..