Meedialeht
Vali raport X

ATTICA EESTI OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

65 külastajat

8 jälgijat

ATTICA EESTI OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ATTICA EESTI OÜ registreeriti 9 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab S. A. M. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muude mujal liigitamata finantsteenuste osutamine, v.a kindlustus ja pensionifondid" riiulisse vorbitud 913 ettevõtet (47.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ATTICA EESTI OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 43-aastane naine, K. K. P. (s. 10.10.1976). K. K. P. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 6 ettevõtte juhtimisest saadud 11 aastase ärikogemuse. Enne ATTICA EESTI OÜ etteotsa asumist oli ta TRIGON SECURITIES AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. ATTICA EESTI OÜ juures on aja jooksul olnud 5 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige K. K. P. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 2 863 962) ja kasumit oma omanikele 3 348 549 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..