Meedialeht
Vali raport X

TÜTREKE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

200 külastajat

1 jälgija

TÜTREKE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, TÜTREKE OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab I. K..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TÜTREKE OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 45-aastane mees, I. K. (s. 09.03.1975). I. K. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 20 ettevõtte juhtimisest saadud 18 aastase ärikogemuse. Enne TÜTREKE OÜ etteotsa asumist oli ta LAMPARTE OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. TÜTREKE OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige I. K. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 21, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 7 057 473 ja omanikele kasumit 1 066 843 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..