Meedialeht
Vali raport X

PRIVATE GROUP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

637 külastajat

0 jälgijat

PRIVATE GROUP OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, PRIVATE GROUP OÜ registreeriti 5 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Valdusfirmade tegevus" riiulisse vorbitud 1 625 ettevõtet (65.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PRIVATE GROUP OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti L. M. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 39-aastane naine, L. M. (s. 11.12.1980). L. M. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 1984 ettevõtte juhtimisest saadud 10 aastase ärikogemuse. Enne PRIVATE GROUP OÜ etteotsa asumist oli ta NET SERVICE OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. PRIVATE GROUP OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige L. M. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 41, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 26 276) ja kasumit oma omanikele 1 425 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..