Meedialeht
Vali raport X

GRASSMANN SCIENCE GROUP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

411 külastajat

1 jälgija

GRASSMANN SCIENCE GROUP OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, GRASSMANN SCIENCE GROUP OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. M..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu teimimine ja analüüs" riiulisse vorbitud 35 ettevõtet (17.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis GRASSMANN SCIENCE GROUP OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti S. U. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 72-aastane mees, R. M. (s. 21.01.1948). R. M. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 14 ettevõtte juhtimisest saadud 15 aastase ärikogemuse. Enne GRASSMANN SCIENCE GROUP OÜ etteotsa asumist oli ta BIO PETROLEUM OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. GRASSMANN SCIENCE GROUP OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige R. M. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..