Meedialeht
Vali raport X

MARTRAN LOGISTICS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

176 külastajat

116 jälgijat

MARTRAN LOGISTICS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, MARTRAN LOGISTICS OÜ registreeriti 5 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab D. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 2 870 tk ehk 19.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Kaubavedu merel ja rannavetes" riiulisse vorbitud 36 ettevõtet (43.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis MARTRAN LOGISTICS OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti J. P. S. T. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 58-aastane mees, J. P. S. T. (s. 17.09.1961). J. P. S. T. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 14 ettevõtte juhtimisest saadud 17 aastase ärikogemuse. Enne MARTRAN LOGISTICS OÜ etteotsa asumist oli ta MERCUR TRADE OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. MARTRAN LOGISTICS OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige J. P. S. T. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 8, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Transport

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..