Meedialeht
Vali raport X

KV KORRASHOIUTEENUSED OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

289 külastajat

0 jälgijat

KV KORRASHOIUTEENUSED OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, KV KORRASHOIUTEENUSED OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab L. L..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel" riiulisse vorbitud 425 ettevõtet (35.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis KV KORRASHOIUTEENUSED OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti L. L. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 39-aastane mees, L. L. (s. 22.04.1981). L. L. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 6 ettevõtte juhtimisest saadud 11 aastase ärikogemuse. Enne KV KORRASHOIUTEENUSED OÜ etteotsa asumist oli ta TALLINN, TONDI TN 48 KÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. KV KORRASHOIUTEENUSED OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige L. L. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 149 395) ja kasumit oma omanikele 1 287 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..