Meedialeht
Vali raport X

KARKSI HÖÖVEL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

229 külastajat

0 jälgijat

KARKSI HÖÖVEL OÜ: Tudulugu

Viljandi kandi aadressiga ettevõte, KARKSI HÖÖVEL OÜ registreeriti 14 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Puidu saagimine ja hööveldamine" riiulisse vorbitud 21 ettevõtet (262.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis KARKSI HÖÖVEL OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti I. N. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 53-aastane mees, O. M. (s. 05.07.1967). O. M. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 6 ettevõtte juhtimisest saadud 8 aastase ärikogemuse. Enne KARKSI HÖÖVEL OÜ etteotsa asumist oli ta ABJA SAEVESKI OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ei ole enam selles ettevõttes. KARKSI HÖÖVEL OÜ juures on aja jooksul olnud 4 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige O. M. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 187 624) ja kasumit oma omanikele -19 287 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..