Meedialeht
Vali raport X

SELFEN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

62 külastajat

37 jälgijat

SELFEN OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, SELFEN OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab S. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge" riiulisse vorbitud 1 036 ettevõtet (29.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis SELFEN OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti S. V. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 58-aastane mees, S. V. (s. 12.03.1962). S. V. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 7 ettevõtte juhtimisest saadud 20 aastase ärikogemuse. Enne SELFEN OÜ etteotsa asumist oli ta ERGO ELUKINDLUSTUSE AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. SELFEN OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige S. V. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 8 665 128 ja omanikele kasumit 0 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..