Meedialeht
Vali raport X

IGMA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

89 külastajat

45 jälgijat

IGMA OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, IGMA OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab I. B..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Enda kinnisvara ost ja müük" riiulisse vorbitud 1 035 ettevõtet (36.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis IGMA OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti M. B. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 54-aastane mees, I. B. (s. 01.01.1966). I. B. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 17 ettevõtte juhtimisest saadud 20 aastase ärikogemuse. Enne IGMA OÜ etteotsa asumist oli ta ELMEX OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. IGMA OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige I. B. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 13, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 57 128 551) ja kasumit oma omanikele 6 856 295 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..