Meedialeht
Vali raport X

COOLDELA OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

41 külastajat

22 jälgijat

COOLDELA OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, COOLDELA OÜ registreeriti 5 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. P. S. T..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Enda kinnisvara ost ja müük" riiulisse vorbitud 1 035 ettevõtet (36.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis COOLDELA OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti J. P. S. T. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 58-aastane mees, J. P. S. T. (s. 17.09.1961). J. P. S. T. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 13 ettevõtte juhtimisest saadud 17 aastase ärikogemuse. Enne COOLDELA OÜ etteotsa asumist oli ta MERCUR TRADE OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. COOLDELA OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige J. P. S. T. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 8, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..