Meedialeht
Vali raport X

STARFOREST KAPITAL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

53 külastajat

2 jälgijat

STARFOREST KAPITAL OÜ: Tudulugu

Pärnu kandi aadressiga ettevõte, STARFOREST KAPITAL OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. A..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Valdusfirmade tegevus" riiulisse vorbitud 1 625 ettevõtet (65.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis STARFOREST KAPITAL OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti A. A. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 49-aastane mees, A. A. (s. 02.09.1971). A. A. oli alustamise hetkeks pisut ärimaailma nuusutanud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 4 aastase ärikogemuse. Enne STARFOREST KAPITAL OÜ etteotsa asumist oli ta EXCELSA OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. STARFOREST KAPITAL OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. A. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 6, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 78 000) ja kasumit oma omanikele 5 292 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..