Meedialeht
Vali raport X

ECOTIRES OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

214 külastajat

37 jälgijat

ECOTIRES OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ECOTIRES OÜ registreeriti 9 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. O..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 4 267 tk ehk 17.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu mujal liigitamata teenindus" riiulisse vorbitud 1 035 ettevõtet (33.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ECOTIRES OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti E. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 50-aastane naine, E. K. (s. 03.07.1970). E. K. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 11 ettevõtte juhtimisest saadud 12 aastase ärikogemuse. Enne ECOTIRES OÜ etteotsa asumist oli ta AGORA INTERNATIONAL INVEST OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. ECOTIRES OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige E. K. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 7, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..