Meedialeht
Vali raport X

STUFF OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

169 külastajat

10 jälgijat

STUFF OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, STUFF OÜ registreeriti 15 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 009 tk ehk 16.1% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused" riiulisse vorbitud 555 ettevõtet (21.3% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis STUFF OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti H. V. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 65-aastane mees, H. V. (s. 19.04.1955). STUFF OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige H. V. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 6, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 1 076 345) ja kasumit oma omanikele 63 673 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Meelelahutus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..