Meedialeht
Vali raport X

NORDIC OFFICE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

229 külastajat

131 jälgijat

NORDIC OFFICE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, NORDIC OFFICE OÜ registreeriti 8 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. P. T. M..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mitmesuguste erinevate kaupade vahendamine" riiulisse vorbitud 844 ettevõtet (40.7% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis NORDIC OFFICE OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti N N ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 67-aastane mees, J. R. (s. 23.05.1953). J. R. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 6 ettevõtte juhtimisest saadud 15 aastase ärikogemuse. Enne NORDIC OFFICE OÜ etteotsa asumist oli ta ROSS FAMILY HOLDINGS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. NORDIC OFFICE OÜ juures on aja jooksul olnud 10 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige J. R. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 16 386 198) ja kasumit oma omanikele 539 580 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..