Meedialeht
Vali raport X

LFS CORPORATE FINANCE OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

100 külastajat

0 jälgijat

LFS CORPORATE FINANCE OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, LFS CORPORATE FINANCE OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. N..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis LFS CORPORATE FINANCE OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti K. N. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 54-aastane mees, K. N. (s. 10.05.1966). K. N. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 10 ettevõtte juhtimisest saadud 21 aastase ärikogemuse. Enne LFS CORPORATE FINANCE OÜ etteotsa asumist oli ta SPP INVEST OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. LFS CORPORATE FINANCE OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..