Meedialeht
Vali raport X

KUSTI PLAAT OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

20 külastajat

0 jälgijat

KUSTI PLAAT OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, KUSTI PLAAT OÜ registreeriti 16 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muude puidutöötlemissaaduste tootmine, sh hakkepuit, puitvill jms" riiulisse vorbitud 46 ettevõtet (12.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis KUSTI PLAAT OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti K. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 52-aastane mees, K. P. (s. 11.05.1968). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. KUSTI PLAAT OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja K. P. ei saa äriedu ette näidata, sest ei oma juhatuse liikmena seoseid ühegi teise ettevõttega.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..