Meedialeht
Vali raport X

HANSENID UÜ

Meedialeht ja uudisvoog

88 külastajat

1 jälgija

HANSENID UÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, HANSENID UÜ registreeriti 23 aastat tagasi, veel kantpeade ja hundiseaduste aegu. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. H..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Meenete, kunstiesemete ja -tarvete jaemüük spetsialiseeritud kauplustes" riiulisse vorbitud 78 ettevõtet (25.2% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis HANSENID UÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti T. H. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 59-aastane mees, T. H. (s. 12.08.1961). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. HANSENID UÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..