Meedialeht
Vali raport X

GROWELL HOLDING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

68 külastajat

0 jälgijat

GROWELL HOLDING OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, GROWELL HOLDING OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab K. R..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 283 tk ehk 11.2% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel" riiulisse vorbitud 425 ettevõtet (35.9% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis GROWELL HOLDING OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti K. R. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 48-aastane mees, K. R. (s. 25.03.1972). K. R. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 35 ettevõtte juhtimisest saadud 20 aastase ärikogemuse. Enne GROWELL HOLDING OÜ etteotsa asumist oli ta SALLER KINNISVARA OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. GROWELL HOLDING OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige K. R. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 14, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 746 798) ja kasumit oma omanikele 92 587 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kinnisvara

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..