Meedialeht
Vali raport X

ARU CAPITAL OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

593 külastajat

30 jälgijat

ARU CAPITAL OÜ: Tudulugu

Lääne-Viru kandi aadressiga ettevõte, ARU CAPITAL OÜ registreeriti 12 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 535 tk ehk 32.4% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu mujal liigitamata masinate, seadmete jm materiaalse vara rentimine ja kasutusrent" riiulisse vorbitud 144 ettevõtet (16.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ARU CAPITAL OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti J. V. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 57-aastane mees, A. L. (s. 25.07.1963). A. L. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 5 ettevõtte juhtimisest saadud 11 aastase ärikogemuse. Enne ARU CAPITAL OÜ etteotsa asumist oli ta ARU KINNISVARAARENDUSE AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. ARU CAPITAL OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige A. L. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 3, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 2 421 158) ja kasumit oma omanikele 586 011 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..