Meedialeht
Vali raport X

APLSUPERPARK OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

152 külastajat

1 jälgija

APLSUPERPARK OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, APLSUPERPARK OÜ registreeriti 3 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. K. D..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 4 267 tk ehk 17.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu mujal liigitamata teenindus" riiulisse vorbitud 1 035 ettevõtet (33.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis APLSUPERPARK OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 45-aastane mees, U. T. (s. 24.05.1975). U. T. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 516 ettevõtte juhtimisest saadud 18 aastase ärikogemuse. Enne APLSUPERPARK OÜ etteotsa asumist oli ta TIIVALÖÖK OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. APLSUPERPARK OÜ juures on aja jooksul olnud 4 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige U. T. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 30, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 222 746) ja kasumit oma omanikele 17 598 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Teenused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..