Meedialeht
Vali raport X

PANKEREX GRUPP OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

523 külastajat

2 jälgijat

PANKEREX GRUPP OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, PANKEREX GRUPP OÜ registreeriti 16 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab E. S..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Investeerimine võlakirjadesse, väärtpaberitesse jms finantsvahenditesse" riiulisse vorbitud 1 402 ettevõtet (68.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis PANKEREX GRUPP OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 54-aastane mees, T. R. (s. 21.11.1965). T. R. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 158 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne PANKEREX GRUPP OÜ etteotsa asumist oli ta FILTERTEC OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on tänaseks ettevõttest lahkunud. PANKEREX GRUPP OÜ juures on aja jooksul olnud 4 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige T. R. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..