Meedialeht
Vali raport X

CASABLANCA UÜ

Meedialeht ja uudisvoog

321 külastajat

0 jälgijat

CASABLANCA UÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, CASABLANCA UÜ registreeriti 11 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 14 799 tk ehk 32.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Spetsialiseerimata hulgikaubandus" riiulisse vorbitud 2 299 ettevõtet (50.8% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis CASABLANCA UÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti M. L. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 42-aastane mees, T. V. (s. 12.02.1978). T. V. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 8 ettevõtte juhtimisest saadud 10 aastase ärikogemuse. Enne CASABLANCA UÜ etteotsa asumist oli ta COGNITIVE DATA OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. CASABLANCA UÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige T. V. on üsna tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 7, enamik viksid ja viisakad. Käivet tehti tema käe all kokku 66 007 ja omanikele kasumit 3 491 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kaubandus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..