Meedialeht
Vali raport X

CHIGGY KAUBANDUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

126 külastajat

0 jälgijat

CHIGGY KAUBANDUS OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, CHIGGY KAUBANDUS OÜ registreeriti 16 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. J..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Liha- ja linnulihatoodete tootmine" riiulisse vorbitud 18 ettevõtet (29.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis CHIGGY KAUBANDUS OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti U. J. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 64-aastane mees, U. J. (s. 08.04.1956). CHIGGY KAUBANDUS OÜ juures on aja jooksul olnud 4 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige U. J. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 4, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 469 438) ja kasumit oma omanikele 473 710 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..