Meedialeht
Vali raport X

ERS FUTURE ENERGY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

635 külastajat

1 jälgija

ERS FUTURE ENERGY OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, ERS FUTURE ENERGY OÜ registreeriti 11 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab S. U..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 11 893 tk ehk 29.6% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Ärinõustamine jm juhtimisalane nõustamine" riiulisse vorbitud 4 256 ettevõtet (38.4% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis ERS FUTURE ENERGY OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti E. K. ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 78-aastane mees, E. K. (s. 01.06.1942). E. K. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 4 ettevõtte juhtimisest saadud 12 aastase ärikogemuse. Enne ERS FUTURE ENERGY OÜ etteotsa asumist oli ta IV AUTOKESKUS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on siirdunud mujale. ERS FUTURE ENERGY OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Kutsetegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..