Meedialeht
Vali raport X

METALLIPAINUTUS OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

145 külastajat

3 jälgijat

METALLIPAINUTUS OÜ: Tudulugu

Viljandi kandi aadressiga ettevõte, METALLIPAINUTUS OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab A. L..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mehaaniline metallitöötlus" riiulisse vorbitud 103 ettevõtet (18.3% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis METALLIPAINUTUS OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti I. T. ja selle juhatuse liikme toolile istus küpses vanuses 60-aastane mees, I. T. (s. 18.10.1959). I. T. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 5 ettevõtte juhtimisest saadud 18 aastase ärikogemuse. Enne METALLIPAINUTUS OÜ etteotsa asumist oli ta CANVAS-TECH OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ilmselt ei kuluta siia oma aega. METALLIPAINUTUS OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja I. T. on olnud selline, kelle käes ettevõte haigeks jääb (tekivad võlad või kahaneb tulemus) ning hullemal juhul lõpuks koomasse langeb.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..