Meedialeht
Vali raport X

TELVER INVESTEERINGUD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

286 külastajat

8 jälgijat

TELVER INVESTEERINGUD OÜ: Tudulugu

Tartu kandi aadressiga ettevõte, TELVER INVESTEERINGUD OÜ registreeriti 2 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab J. V..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Valdusfirmade tegevus" riiulisse vorbitud 1 625 ettevõtet (65.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TELVER INVESTEERINGUD OÜ on oma vanuse poolest alles nooruke.

Selle firma pani püsti N N ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 48-aastane mees, J. V. (s. 11.03.1972). J. V. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 25 ettevõtte juhtimisest saadud 20 aastase ärikogemuse. Enne TELVER INVESTEERINGUD OÜ etteotsa asumist oli ta MÄENÕLV AS eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. TELVER INVESTEERINGUD OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige J. V. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 11, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 14 944 701) ja kasumit oma omanikele 2 481 835 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..