Meedialeht
Vali raport X

YOU RUN TALLINN OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

15 külastajat

0 jälgijat

YOU RUN TALLINN OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, YOU RUN TALLINN OÜ registreeriti 4 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. T..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 535 tk ehk 32.4% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Muu reisimisega seotud reserveerimine, sh giidide, piletiagentuuride ja turismiinfopunktide tegevus" riiulisse vorbitud 227 ettevõtet (31.2% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis YOU RUN TALLINN OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti M. T. ja selle juhatuse liikme toolile istus parimas nooruses 32-aastane mees, M. T. (s. 25.03.1988). Värskel juhatuse liikmel ei olnud siis veel varasemat kogemust ette näidata. Magajat tööle sundida ta ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. YOU RUN TALLINN OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Okasroosikese ärataja M. T. ei saa äriedu ette näidata, sest ei oma juhatuse liikmena seoseid ühegi teise ettevõttega.

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Haldustegevused

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..