Meedialeht
Vali raport X

A-SPRAY OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

88 külastajat

1 jälgija

A-SPRAY OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, A-SPRAY OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. M..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Mujal liigitamata keemiatoodete tootmine" riiulisse vorbitud 20 ettevõtet (35.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis A-SPRAY OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti D. E. E. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 44-aastane mees, M. M. (s. 15.03.1976). M. M. oli alustamise hetkeks juba tõeline ärihai, kellele võrdseid Eestis ei ole sugugi palju järel ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 16 ettevõtte juhtimisest saadud 17 aastase ärikogemuse. Enne A-SPRAY OÜ etteotsa asumist oli ta RAE HALDUS OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. A-SPRAY OÜ juures on aja jooksul olnud 3 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. M. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 7, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 193 457) ja kasumit oma omanikele -5 087 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..