Meedialeht
Vali raport X

NORDWOOD OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

1 078 külastajat

21 jälgijat

NORDWOOD OÜ: Tudulugu

Viljandi kandi aadressiga ettevõte, NORDWOOD OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab T. E..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 3 903 tk ehk 25.0% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Saematerjali tootmine" riiulisse vorbitud 136 ettevõtet (28.6% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis NORDWOOD OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti None ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 50-aastane mees, T. E. (s. 05.08.1970). T. E. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 5 ettevõtte juhtimisest saadud 13 aastase ärikogemuse. Enne NORDWOOD OÜ etteotsa asumist oli ta COMBIMILL REOPALU OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. NORDWOOD OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige T. E. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 5, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Töötlev tööstus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

Lisa valdkondi
LAADIN VEEL Laadin..