Meedialeht
Vali raport X

NAVI SHIPPING OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

918 külastajat

91 jälgijat

NAVI SHIPPING OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, NAVI SHIPPING OÜ registreeriti 13 aastat tagasi, veel kuldsel krooniajal. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab M. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 5 114 tk ehk 56.5% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Valdusfirmade tegevus" riiulisse vorbitud 1 625 ettevõtet (65.1% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis NAVI SHIPPING OÜ on oma vanuse poolest juba sambla selga kasvatanud.

Selle firma pani püsti N N ja selle juhatuse liikme toolile istus juba pensionieas 67-aastane mees, M. P. (s. 20.09.1952). M. P. ei olnud enam äris sugugi roheline ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 9 ettevõtte juhtimisest saadud 9 aastase ärikogemuse. Enne NAVI SHIPPING OÜ etteotsa asumist oli ta TALLINNA KALEV VÕRKPALLIKLUBI MTÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning on oma tähelepanu mujale suunanud. NAVI SHIPPING OÜ juures on aja jooksul olnud 2 erinevat juhatuse liiget, kuid nende musu jäi vist lahjaks, sest okasroosike ikkagi mingeid elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige M. P. on tubli tegija, kellel ettevõtteid juhtida 6, kõik viksid ja viisakad, ei võlgu ega midagi. Tema käe all tehti agaralt käivet (kokku 269 117) ja kasumit oma omanikele - 123 124 euro ulatuses (2019 a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Finantstegevus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..