Meedialeht
Vali raport X

TEDRE KODU OÜ

Meedialeht ja uudisvoog

801 külastajat

10 jälgijat

TEDRE KODU OÜ: Tudulugu

Harjumaa kandi aadressiga ettevõte, TEDRE KODU OÜ registreeriti 6 aastat tagasi, juba euroliitu kuulumise tähe all. See äsjasündinud ettevõte ei teinud aga kõssugi ning magab tänase päevani magusat und riiulis ettevõtete portfellis, mille sanga hoiab R. P..

Üldse on selliseid "okasroosikesi" Eestis täna 75 412 tk (see on tervelt 25.6% kõigist registrisse kantud ettevõtetest). Kogu sektoris laiemalt on unelejaid 6 531 tk ehk 26.9% sektori ettevõtetest. Ehk siis norin on kõrvulukustav. Sektori siseselt on samas EMTAK tegevusvaldkonnas "Elamute ja mitteeluhoonete ehitus" riiulisse vorbitud 2 777 ettevõtet (30.5% valdkonnast).

Kui keskmiselt tegutseb Eesti ettevõte kuni 8 aastat, ükskõik, kas püsivalt unekott või aktiivselt tegutsev, siis TEDRE KODU OÜ on oma vanuse poolest parajalt küps.

Selle firma pani püsti R. P. ja selle juhatuse liikme toolile istus kaunis keskeas 40-aastane mees, R. P. (s. 21.08.1980). R. P. oli alustamise hetkeks juba mõndagi näinud ja oleks võinud siingi rakendada oma varasema, 3 ettevõtte juhtimisest saadud 7 aastase ärikogemuse. Enne TEDRE KODU OÜ etteotsa asumist oli ta MOBILE SOLUTIONS ESTONIA OÜ eesotsas. Magajat tööle sundida ta aga ei suutnud või ei soovinud ning ootab ettevõtte imelist ärkamist. TEDRE KODU OÜ ei ole oma eluajal teisi juhatuse liikmeid näinud ja igal juhul jäi juhatuse musu ilmselgelt lahjaks, sest okasroosike elumärke ei ilmutanud.

Juhatuse liige R. P. on selline tegija, kellel ettevõtteid juhtida 2, kuid tulemused kurvad – tema käe all tehti käivet (kokku 0) ja kasumit oma omanikele 0 euro ulatuses (2019) a.).

Kõik artiklid
LAADIN VEEL Laadin..

Ehitus

Valdkonna artiklid ja uudisvood

LAADIN VEEL Laadin..